Coin Hunter Test Videoları | Tek Para Dedektörü Test Videoları

Coin Hunter Test Videoları. Coin HUNTER, yüksek teknoloji üretilmiş derin arama yapabilen ilk tek para arama dedektörüdür. Gelişmiş özellikleri ve benzersiz tasarımı ile tek para ve kalıntı aramaları için mükemmel bir tercihtir.

Doğal altın parçacıkları, tek paralar, tespit edilmesi güç olan metal parçaları, tarihi kalıntılar, kıymetli takı ve mücevherler, ulaşılması zor olan hedeflerin tespiti için ideal bir dedektör olan, Coin HUNTER zorlu arazi koşulları için geliştirilmiştir.

Maksimum Derinlik

Değişik arama modları, ve mineralli zeminlerin dedektör üzerindeki olumsuz etkilerini azaltır. Benzersiz tasarımı sayesinde daha önce tespit edemediğiniz derinliklerdeki hedeflere ulaşmanın keyfini yaşayacaksınız.

Birçok model için sorun teşkil eden ağır ve yüksek mineralli zeminlerde kendi kategorisindeki başka hiç bir dedektörün sunamadığı rahat ve zahmetsiz kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Kolay Kullanım

Coin HUNTER dedektör benzersiz derinliği, ve kullanım kolaylığı ile yüksek mineralli zeminlerde rahat arama imkanı sunar. Kolay kullanımı sayesinde yüksek performanslı profesyonel bir dedektör ile arama yapmanın keyfine varacaksınız.

Coin Hunter Test Videoları | Tek Para Dedektörü Test Videoları

İki Ses Tonu ( Dual Tone )

Coin HUNTER, benzersiz derinliklere ulaşabileceği gibi, sahip olduğu üstün metal ayırma yeteneğine sahiptir. Altın gümüş gibi değerli metaller ile demir türü değersiz metalleri 2 farklı ses tonuyla kolaylıkla ayırt etmenize yardımcı olur.  Özellikle çöp metallerin yoğun olduğu zeminlerde istenmeyen metallere boşa kazı yapmanızı önler. Derin hedeflerden alınan zayıf sinyal sesini yükselterek daha net tespit yapmanıza olanak sağlar.

Arama Başlığı

Coin HUNTER dedektör, su geçirmez hafif ve sağlam, 27 cm D-D arama başlığına sahiptir. Özel başlık yapısı sayesinde kayalık alanlar, yoğun mineralli zeminlerde.  Sürülmüş tarlalar, plaj ve atık metalli zeminler gibi her türlü zorlu toprak yapısına çok rahat nüfuz edebilir. Ucuz dedektör fiyatları ve aksesuar zenginliği sayesinde kullanıcı yedek parça ve servis sıkıntısı yaşamamaktadır. Tek Para Dedektörü