Gpr Radar Test Videoları | Gpr Radar Kullanıcı ve Arazi Test Videoları

Gpr radar test videoları. Gpr radar profesyonel kullanım için en yeni teknoloji ile üretilmiş bir ölçüm cihazıdır. Gpr radar, hedef bölgedeki düzensizlikleri tespit edebilen bir elektromanyetik inpuls yöntemini esas almaktadır. Gpr radar test videoları. Böylece alet çok farklı yapıları tanımlayabilmektedir. Bunlar arasında metal objeler, tabaka oluşumu, yer altı su seviyesi, kaviteler ve mezar odaları, doğal oluşumlar veya borular, depolar,sandıklar ve benzeri objeleri sayabiliriz.

Mikro işlemci tarafından kumanda edilen sistem sayesinde gpr radar; zemin hizalaması, derinlik ölçümleri ve bilgi kayıtları otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Değerlendirme ise rahatça bilgisayarda yapılabilmektedir. Burada taranan saha 3 boyutlu bir grafik sayesinde analiz edilebilmektedir.

Gpr radar görüntülü dedektör, yüksek görüntü çözünürlüğüne sahip olan profesyonel bir alettir. Kompakt sonda şekilleri sayesinde engebeli, kayalık, orman arazisi gibi zorlu alanlarda kullanıma uygun bir yapıya sahiptir. Gpr radar grafik gösterimlerin yanı sıra gelişmiş başka özelliklere de sahiptir.

Gpr Radar Test Videoları | Gpr Radar Kullanıcı ve Arazi Test Videoları