Trakya Dedektör Hakkımızda

Trakya Dedektör Dünyanın farklı ülkelerinde üretilen günümüzün en iyi, en ileri teknolojiler ile üretilmiş  gelişmiş dedektörlerini değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

Dedektör teknolojisi konusunda dünyadaki tüm gelişme ve yenilikleri yakından takip eden Trakya Dedektör. Pulse induction Dedektör, Vlf dedektör, Manyetik algılayıcı sensörler, Alan taramalar ve Gpr görüntülü jeofizik cihazları gibi en ileri teknoloji ile üretilen dedektör sistemlerini.  3D analizli ayrıntılı grafik görüntüsü verebilen,  farklı marka ve modeldeki seçkin ürünleri dünya ile aynı anda, Türkiye pazarına sunmaktadır.

Trakya Dedektör, metal dedektör satış mağazası, stoklu ürün yelpazesi, en yüksek metal dedektör teknolojilerini. En uygun fiyata satma politikası ile müşterilerine vazgeçilmez hizmet olanakları sunmaktadır. Satış yaptığı müşterilerine, zorlu arazi koşullarına göre hazırlanmış özel test ve eğitim parkurunda test imkânları ile eksiksiz eğitim vermektedir ve bunun sonucunda dedektör satışları yüksek müşteri memnuniyeti ile sonuçlanmaktadır.  Satış sonrası hizmet garantisi ile sektörde ön plana çıkmakta ve kısa sürede metal dedektör satışı alanında liderliği hedeflemektedir.