Pulse Dedektör Test Videoları | Pulse Dedektör Kullanım Videoları

Pulse dedektör test videoları. Pulse dedektör kullanım videoları, derinlik ve ayrım videoları.

 

Pulse Dedektör teknolojinin ulaştığı en üst seviye define dedektörüdür.  Pulse dedektör  farklı 2 arama  modu içermektedir.  Metal arama modu  metalin cinsini ve derinliğini lcd ekranda rakamsal veri olarak belirtebilmektedir. Boşluk arama modu boşluğun ebatını tahmini derinliğini lcd ekranda grafik şekil yardımı ile belirtebilmektedir.  Pulse dedektör gelişmiş özelliklerini size çok keyifli  ve kolay kullanım rahatlığı ile sunabilen ilk define dedektörü  modelidir.  Özellikle hiç dedektör kullanmamış kişiler ve  amatör kullanıcılar dahi sadece 5 dakika içerisinde Pulse dedektör’ün tüm özelliklerini öğrenebilecek ve arama yapmaktan keyif alacaktır. Pulse dedektör videoları.

 

Pulse Dedektör Test Videoları | Pulse Dedektör Kullanım Videoları

Pulse dedektör, çok gelişmiş ve aynı zamanda çok kolay kullanıma sahip bir define dedektörüdür. Gelişmiş  metal ayrım özelliği sayesinde derinde bulunan hedeflerin metal cinsini  hiçbir işlem yapmadan size bildirecektir.  Tespit edilen hedefin derinliğini metre ölçü biriminden rakamsal değer olarak lcd ekranda kullanıcısına bildirmektedir. Pulse dedektör videoları.

Adrenalin Mühendislik tarafından geliştirilen Düşük Frekanslı Ground Penetrating Radar özelliği sayesinde ilk defa bir pulse dedektör açık veya kapalı olan mezar, mahsen, tünel gibi boşlukları lcd ekranda grafik şeklinde tespit edebilmektedir. Pulse dedektör videoları.