Vlf dedektör test videoları | Tek para dedektörü test videoları

Vlf dedektör test videoları. Doğal altın parçacıkları (nugget), döküntü tek paralar, tespiti güç olan metal parçacıkları, eski kalıntılar, kıymetli takı ve mücevherler, ulaşılması zor olan derinliklerdeki metal objelerin tespitinde en başarılı vlf dedektörüdür.. Vlf dedektör ağır ve yüksek mineralli zeminlerde. Yüksek stabilitesi ile size başka hiç bir dedektörün veremediği rahat ve zahmetsiz kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Vlf dedektör test videoları.

Adrenalin yüksek teknoloji. Vlf dedektörü üretiminin ilk örneğidir. (Yeni)  Güçlü ve benzersiz derin algılama yeteneği size en zor (yüksek mineral, tuğla ve maden taşlı zemin)’lerde rahat ve zahmetsiz bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Onu diğer vlf dedektörlerden ayıran yeni adrenalin teknolojisi’dir. Yüksek mineralli madenli taş ve tuğlalı alanlarda aşırı tuzlu toprak, ıslak plaj kumu, yüksek manyetik alanlı zemin koşullarında vlf dedektör ile arama yapmanın keyfini yaşayacaksınız. Vlf dedektör test videoları.


Vlf dedektör kolay anlaşılır sesli metal ayrımına sahiptir. Değersiz (çelik, demir, avcı fişeği) gibi metalleri eleme yöntemi ile rededebilir.  Ve bol çelikli anlarda rahat ve keyifli bir arama yapabilirsiniz. Değerli metalleri, metalin çeşidine göre ses tonundaki değişiklik ile ayırt edebilirsiniz. Benzersiz ayrım özelliği ile büyük çelik. Ve bira kutusu gibi metallerin değersiz sınıfından olduğunu hissedebilirsiniz. Hafif bir tasarıma ve çok kolay kullanıma sahip olan vlf dedektör. Tespit etmiş olduğu hedefleri kullanıcısına farklı ses tonları ile bildirir. Yüksek hızda (recovery speed) algılama yeteneği. Çeliğin bol olduğu eski yaşantı sahalarında size hatasız. Ve doğru tespit olanağı veren  Adrenalin, sınıfında şimdiye kadar üretilmiş en derin vlf dedektörü’dür.

Vlf dedektör test videoları | Tek para dedektörü test videoları