Altın Arama Cihazı - Adrenalin Dedektör

ALTIN ARAMA CİHAZI

GROUND ANALYZER

0.00 $

ALTIN ARAMA CİHAZI

Altın arama cihazı Ground analyzer, en iyi dedektör teknolojisi ile üretilmiştir. Bilgisayarlı 3 boyutlu altın arama cihazı ile boşluk ve metal tespiti yapabilirsiniz. Ground analyzer altın arama cihazı metalin cinsini ve derinliğini lcd ekranda belirtir. Ground analyzer altın arama cihazı boşluğun ebatını ve tahmini derinliğini lcd ekranda grafik şekil yardımı ile belirtir.

Çok kolay kullanımlı ilk pulse altın arama cihazı dır. Hiç dedektör kullanmamış kişiler sadece 5 dakika içerisinde Ground Analyzer’in tüm özelliklerini öğrenip kullanımından keyif alacaktır.

Görüntülü altın arama cihazı metalin cinsini ve derinliğini lcd ekranda rakamsal veri olarak belirtir. Mineralden etkilenmeden, zorlu çevre koşullarında en iyi sonucu sağlar. Boşluk bulma özelliği sayesinde ground analyzer pulse metal dedektör açık veya kapalı olan mezar, mahsen, tünel gibi boşlukları lcd ekranda grafik şeklinde gösterir.

ALTIN ARAMA CİHAZI

Ground Analyzer, pulse dedektör çok derin altın arama cihazı dır. Gelişmiş metal ayrım özelliği sayesinde derinde bulunan hedeflerin metal cinsini hiçbir işlem yapmadan 0-99 rakamsal değerler arasında kullanıcıya bildirir.

Her tip metale karşı yüksek algılama hassasiyetine sahiptir. Görüntülü define arama cihazı mineralli arazilerde derin arama imkânı vermektedir. Pulse altın arama cihazı kolay kullanımı sayesinde, define arayıcıları, mühendisler, jeologlar, arkeologlar, bilim insanları ve daha pek çokları için araştırma işlemini zevkli hale getirir.

  • METAL İLETKENLİK DEĞERLERİ
  • 00-40    Bakır, Pirinç, Bronz
  • 40-50    Gümüş, Alüminyum, Büyük Altın
  • 50-70    Demir, Çelik
  • 65-88    Karışım Metal (Teneke), Kurşun
  • 89-98    Küçük Altın, Platin, Parlak Metaller (küçük)