Görüntülü Dedektör Adrenalin Z-18 Profesyonel

Görüntülü Dedektör

0.00 $

Görüntülü Dedektör 

Z-18 profesyonel tespit edilen objenin şeklini, derinliğini ve büyüklüğünü bilgisayar programı ile 3 boyutlu görüntü olarak vermektedir. 
3 boyutlu adrenalin programı sayesinde algılama yaptığınız nesneyi (altın,gümüş vb.) bilgisayar ve tablet yardımı ile grafiksel olarak inceleyebileceksiniz. 

 
Z-18 profesyonel, görüntülü dedektör sistemi metal dedektörler den çok daha derin algılama ve tespit yapmaktadır. 
Adrenalin Z-18 pro'yu diğer benzer 3d cihazlardan ayıran en çarpıcı özelliği, eş zamanlı 3 boyutlu sinyal işleme ve manyetik alan düzenleme özelliğidir. 

 
Adrenalin Z-18 Profesyonel, 
görüntülü dedektör, define ve maden aramaları için özel olarak geliştirilmiştir. Her türlü mineralli zemin yapısında başarı ile çalışır. 
Z-18 profesyonel, yeraltında  arama yapılan hedef bölgedeki doğal toprak yapısından farklılık gösteren metaller, mezarlar, mahzenler, tüneller, madenler ve antik yapı kalıntılarını çoklu sensör teknolojisi kullanarak çok hassas bir şekilde tespit eder. 

 
Z-18 profesyonel, görüntülü dedektör madensel objeleri yüksek başarı oranı ile tespit edebilmektedir. Başarı ile tespit edilen nesneler, altın, gümüş, bronz, bakır, demir türevi metal içeren objeler ve maden yataklarıdır. 

Görüntülü Dedektör Adrenalin Z-18 Profesyonel 

 
Çoklu Sensör 
Z-18 Profesyonel yeraltı görüntüleme cihazı çoklu yatay sensör  ( 8 sensör – 16 sensör ) teknolojisi sayesinde geniş alanlar kısa sürede taranır. 

 
Elektromanyetik Kalkan 
Z-18 Profesyonel gpr sistemi ile gönderilen özel frekanslar sayesinde radyo sinyalleri, verici sinyalleri, telefon sinyalleri, uydu sinyalleri gibi hatalı ölçüm yapmaya neden olacak elektromanyetik yansımalar bloke edilmektedir. 

 
 Çalışma Modları 
 Manuel Çekim Görüntü Aktarım 
 Dedektör Modu Metal Ayrım – Canlı çekim 
 Otomatik Çekim Görüntü Aktarım ( 10-20-30-40-50 )