vitrin
vitrin
vitrin
vitrin
vitrin
vitrin
vitrin

GÖRÜNTÜLÜ DEDEKTÖR

0.00 $

Görüntülü Dedektör

Görüntülü dedektör Z-18 Profesyonel, kullanıcısına toprak altında tespit ettiği nesnenin şeklini, derinliğini ve büyüklüğünü bilgisayar ortamında 3 boyutlu grafik görüntüsü olarak vermektedir. Z-18 profesyonel görüntülü dedektör cihazı, metal dedektörler'den çok daha derin algılama ve tespit olanağı sunmaktadır. ( 10 metre )

Adrenalin Z-18 Profesyonel, görüntülü dedektör cihazı, derin altın ve maden aramaları için özel olarak geliştirilmiştir ve  her türlü mineralli zemin yapısında başarı ile çalışır.

Z-18 görüntülü dedektör, profesyonel  benzer sistemlerin ulaşamadığı derinliklerdeki hedefleri rahatlıkla tespit edebilir.

Adrenalin z-18 profesyonel'i benzerlerinden ayıran en çarpıcı özelliği eş zamanlı 3 boyutlu sinyal işleme ve manyetik alan düzenleme özelliğidir.

Z-18 profesyonel, görüntülü dedektör sistemi arama yapılan hedef bölgedeki doğal toprak yapısından farklılık gösteren metaller, mezarlar, mahzenler, tüneller, madenler ve antik yapı kalıntılarını çoklu sensör teknolojisi kullanarak çok hassas tespit eder. Başarı ile tespit edilen metal objeler, altın, gümüş, bronz, bakır, demir türevi metaller ve maden yataklarıdır.
Görüntülü Dedektör

ÇOKLU SENSÖR

Z-18 Profesyonel çoklu sensör teknolojisi sayesinde geniş alanlar çok hassas ve yüksek çözünürlükte kısa sürede taranır.

MANYETİK KALKAN

Z-18 Profesyonel yeraltı görüntüleme cihazları ile gönderilen özel frekanslar sayesinde radyo sinyalleri, verici sinyalleri, telefon sinyalleri, uydu sinyalleri gibi hatalı ölçüm yapmaya neden olacak elektromanyetik yansımalar bloke edilmektedir.