Görüntülü Yeraltı Arama Cihazı

GÖRÜNTÜLÜ YERALTI ARAMA CİHAZI

0.00 $

Görüntülü Yeraltı Arama Cihazı

Telefonla görüntülü yeraltı arama cihazları, ülkede ki kanunların yaşattığı zorluklardan dolayı defineciler tarafından ihtiyaç duyulur hale gelmiştir. Adrenalin Secret İmager görüntülü yeraltı arama cihazı'da bu ihtiyacı karşılayan ilk gizli görüntülü yeraltı görüntüleme cihazı'dır. Günümüz şartlarında hiç kimse arazide, sokakta veya bahçede define ve hazine arama cihazı ile arama yaparken başkaları tarafından görünmek istemez. Bu zorunlu ihtiyaç doğrultusunda uzun süren araştırmalar ve arge çalışmaları sonucunda gizli görüntülü yeraltı arama cihazı Secret İmager geliştirilmiştir. 

Secret İmager ile rahatlıkla görünmeden ve farkedilmeden arama yapabilirsiniz. Secret İmager ile arama yaparken bir define arama cihazı kullandığınız, küçük yapısı sayesinde kesinlikle anlaşılamaz. Secret İmager ile alınan 3 boyutlu canlı görüntü verileri cep telefonu ile kontrol edildiği için bir başkası ne yaptığınızı bilemez. Secret İmager ile tespit edilen hedefin ayrıntıları şekli, derinliği, büyüklüğü 3 boyutlu analiz programı ile rahatlıkla anlaşılır. 

Görüntülü Yeraltı Arama Cihazı

Secret İmager herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Çok kolay basit kullanım yapısına sahiptir. Secret İmager'i akıllı cep telefonuna sahip olan herkes kullanabilir belirli bilgi birikimi gerektirmez. Secret İmager ile define aramanın keyfini yaşayacaksınız.

Derinlerde define aramak için geliştirilmiş telefonla yeraltı görüntüleme cihazı her türlü zemin yapısında başarı ile çalışır. Benzer sistemlerin ulaşamadığı derin hedefleri rahatlıkla tespit edebilir.

Arama yapılan hedef bölgedeki metalleri, mezarları, mahzenleri, tünelleri, madenleri ve antik yapı kalıntılarını gelişmiş sensörleri ile çok hassas tespit yapabilmektedir. Başarı ile tespit edilen objeler başlıca boşluk içeren yapılar, antik kalıntılar, altın, gümüş, bronz, bakır, demir gibi metal objeler ve maden yataklarıdır.