Yeraltı Radarı

Yeraltı Radarı

0.00 $

Yeraltı Radarı Adrenalin Z-18

Yeraltı radarı Adrenalin z.18 jeofizik cihazı, uzun süren arge çalışmaları sonucunda son teknolojiler kullanılarak ortaya çıkarılan 3d yeraltı görüntüleme radarı'dır. Arkeologların ve jeofizik mühendislerinin zemin analizi yapmak için sıkça kullandığı 3 boyutlu toprak altı görüntüleme ve inceleme cihazı'dır. 

Derinlerde 3 boyutlu olarak define aramak için geliştirilmiş olan yeraltı radarı z-18 her türlü zemin yapısında başarı ile çalışmaktadır. Hassas algılama sensörleri sayesinde, benzer sistemlerin ulaşamadığı derinliklerdeki hedefleri rahatlıkla 3 boyulu olarak tespit edebilir.

Adrenalin Z.18 yeraltı radarı, benzerlerinden ayıran en belirgin özelliği, eş zamanlı 3d sinyalleri başarılı olarak işlemesi'dir.

Z.18, yeraltı altın arama cihazı, arama yapılan hedef bölgedeki doğal toprak yapısından farklılık gösteren metallerin, mezarların, mahzenlerin, tünellerin, madenlerin ve antik yapı kalıntılarının yaratmış olduğu manyetik farklılıkları çok hassas tespit yapabilmektedir.
Yeraltı Radarı

Adrenalin z.18 yeraltı define arama cihazı mikro işlemci tarafından kontrol edilir. Tespit edilen hedefin derinlik ölçümleri ve bilgi kayıtları otomatik olarak bilgisayarda yapılır. Taranan saha 3 boyutlu bir grafik sayesinde bilgisayarda analiz edilmektedir.

Yeraltı jeofizik cihazı Z-18 yüksek görüntü çözünürlüğüne sahip profesyonel bir yeraltı görüntüleme radarıdır. Z-18 yeraltı radarı engebeli arazilerde, kayalık zeminlerde, orman arazisi gibi zorlu alanlarda kullanıma uygun ergonomik bir yapıya sahiptir. 

Z.18 ölçülmüş olduğu manyetik alan değişikliklerini üç boyutlu grafik olarak gösterir. Metal objelerin, boşlukların, kalıntıların şekli, boyutu ve derinlik bilgisi 3d görüntülü bilgisayarlı alan tarama ile alınır.